Kaip aš šiandien elgiausi su draugais?

Aš nesiūlau tau apdovanojimo už ištikimybę ir, žinoma, negąsdinu tavęs skausmu, bausme ar baisia nelaime, jei esi man abejingas.

Elbertas Hubbardas

Iš naminių gyvūnų mes galime daug sužinoti apie nesavanaudišką meilę. Katinas ar šuo pasilieka su mumis – ar juos kviestume, ar varytume, kai jie mums trukdo. Jie yra visada šalia ir nieko nelaukia už tai mainais.
O mes ar esame tokie patys ištikimi savo draugams, ar reikalaujame, kad jie būtų šalia mūsų, kai mums jų reikia? Gal juos „nurašome“, jei jie neatsiskleidžia mums, mus nuvilia arba mums nepritaria? Pačiam būti draugu arba turėti draugą nereiškia reikalauti. Tai nereiškia ir keršyti, jeigu mūsų reikalavimai nepatenkinami.
Kitiems mes galime leisti būti draugiškiems ir nekelti jiems reikalavimų. Tai reiškia priimti ne tik jų dėmesį ir meilę, bet ir nedėmesingumą bei tylėjimą. Draugai nėra pažadai, kurie turi būti ištesėti, ar tarnaujantys garbintojai. Draugai – tai palaiminimas. Kuo daugiau elgsimės su jais kaip su palaiminimu, tuo gausiau būsime jais palaiminti.

Kaip aš šiandien elgiausi su draugais? Ar galiu leisti savo draugams būti savimi, savaip rodyti meilę ir pagarbą.

Amy E. „Dean Nakties šviesa. Vakaro meditacijos“

Atsiuntė: Laima

You may also like...

6 Responses

 1. romantike sako:

  Kaip jautiesi?

 2. Miley sako:

  Žavinga,nuostabu!!!;D

 3. arsena sako:

  Nuostabu. Ir tai liečia ne tik draugus. Geris kaip ir blogis dažniausiai grįžta.

 4. ieva sako:

  Nuostabu

 5. oksana sako:

  kaip miela

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *