Žmonės yra vieniši

Žmonės yra vieniši, nes užuot statę tiltus jie mūrija sienas.
— Josephas Fortas Newtonas

Ar prisimenate sniego tvirtovių statymą? Iškritus lipniam sniegui mes statydavome didelę sieną. Po to, ruošdamiesi mūšiui, lipdydavome gniūžtes. Komanda, kurie pastatydavo geriausią sniego tvirtovę, paprastai laimėdavo, kadangi ta siena juos geriausiai apsaugodavo.
Gal mes lig šiol statome sniego tvirtoves, kai sutinkame naujus žmones ar praleidžiame laiką su šeima? Kiekvienas iš mūsų turi sieną, kurią pradėjo statyti dar vaikystėje. Kiekvieną kartą, kai būdavome įskaudinti, mes įtvirtindavome savo sieną, kad ji geriau apsaugotų. Dabar galime to net nesuprasti, bet priešais mus – tokios tvirtos ir aukštos sienos, kad net veržliausias draugas negali jų įveikti.
Už savo sienų galime jaustis saugūs, bet kartu, ir vieniši. Sienos pastatytos tam, kad išskirtų žmones. Kad ne taip slėgtų vienatvė, turime bent kiek pramušti savo sieną ir įsileisti žmones. Nereikia per vieną dieną sugriauti savo sienų, bet turbūt galime įsileisti bent vieną žmogų. Įsileisdami vieną žmogų po kito, suprasime, ką reiškia jaustis taip saugiai, bet kartu ir būti ne tokiems vienišiems.
Ištrauka iš: „Nakties šviesa. Vakaro meditacijos“ –vasario 15 Amy E. Dean
Atsiuntė: Laima

You may also like...

13 Responses

 1. gabe sako:

  tikra tiesa

 2. Sintija sako:

  Tai jau tikrai, kad tiesa.

 3. Ieva.. sako:

  Tiesa.

 4. Gabriele sako:

  tiesa:)

 5. Kornelija sako:

  O taip.. :)

 6. Rasa sako:

  Kas Tiesa-Tas Tiesa:)

 7. Anonimas sako:

  tiesa

 8. Draugas? sako:

  Kas tiesa tas tiesa…

 9. Laurute sako:

  Tiesa nea tiesa, svarbiausia gražu ;}

 10. lala sako:

  Tikra tiesa ;]

 11. Kornelija sako:

  Labai gražu ir teisinga. Gal netgi graudoka…

 12. Ernesta sako:

  Gražu ir teisinga.

 13. Anonimas sako:

  mes turime siena bet kai kurie net nesistengė įsileisti y savo puse nes būna uždari ir uždaras žmogus labai mažai bendrauja ir tyli kad kanka neto pasakys bet reikia laiko tokiems žmonija ir nebebus uždari kai tikrai jausis kad yra saugi kad yra mylima užjaučiama ir palaikoma sunkia akimirka pradės daugiau bendrauti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *