Šių laikų mitai apie celibatą

Dabar populiari mintis, kad vyro prostatos liauka turi būti ištuštinama kas savaitę dėl sveikatos. Tai dar viena moderni klaida. Ir ji sklando tūkstančius metų moralinės ir mistinės patirties akivaizdoje.
Daktaras Reimondas Bernardas (Raymond Bernard) teigia, kad vyrų sperma yra natūraliai kūno rezorbuojama. Jei mintis, kad vyras turi “ištuštinti” savo gaminantįjį organą, vieną kartą per savaitę – būtų tiesa, tai celibato besilaikančių vyrų kapšelio maišeliai tiesiog sprogtų!
Faktas yra tai, kad vyrų prostata ir maišelis negali net išlaikyti vienos dienos išskyrų! Tai, kas nėra pašalinama, kūnas reabsorbuoja.
Kai reabsorbuojama sėklinė medžiaga grįžta į kraują, ji pagerina visus audinius ir organus. Tai ypač padeda smegenims. Išbandykite šią discipliną bent vieną mėnesį, ir jūs žinosite, kad tai tiesa. Pamatysite kaip jūsų protas bus pilnas kūrybinių minčių. Pamatysite kokia nuostabi taps jūsų koncentracija. Ir jūs atrasite nepaprastą psichinę ir fizinę ištvermę.
Tai yra jūsų prigimtinė teisė. Tai yra tai, kas vyrus, daro Vyrais. Dabar įsivaizduokite būklę tų vyrų, kurie išsaugojo savo kūrybinius syvus labai ilgą laiką. Šie vyrai tampa labai kūrybingais, ir įtakingais. Apie keletą iš jų papasakosiu truputį žemiau.
Žmogus žavisi gamta ir mokslu. Tai aiškiai matoma iš mokslo dominavimo moderniame pasaulyje. Mokslininkai atranda dėsnius vieną po kito. Tačiau mokslininkai garsėja tuo, kad nemato to, kas akivaizdu. Jie nuolat keičia savo nuomonę.
Pavyzdžiui, mokslininkai sakė, kad grūdų bendrovių pagamintas dirbtinis pienas kūdikiams yra geriau už motinos pieną. Jie sakė, kad priekinės smegenų dalies nupjovimas galėtų pagerinti asmens psichinę būklę. Ir dabar jie sako, kad mes turime pašalinti mūsų kūrybinį skystį, vieną kartą per savaitę.
Mokslininkai pasimeta tarp sausų faktų, bet praleidžia tai kas akivaizdu ir nemato „pilno vaizdo”. Jie taip pat nemato akivaizdžių įrodymų, randamų gamtoje.
Vienas daktaras Edvinas Flatto (Edwin Flatto) rašo apie susilaikymo naudos įrodymus gamtoje:
„Daugelio rūšių gyvūnų ir paukščių sėklidės didžiąją metų dalį spermatozoidų negamina, nes gamta nori išsaugoti šią svarbią medžiagą. Paprastai tik per rudens veisimosi sezoną gamta pažadina veisimosi galias, kad prieauglis atsirastų pavasarį, pačiu palankiausiu metu naujai gyvybei augti ir vystytis… Bet vyro sėklidės yra pajėgios gaminti spermą nuolat, ištisus metus, jei skatinamos tai daryti… Seksualinio susijaudinimo metu pagaminami daug didesni kiekiai. Kai kurie vyrai patys nuolat leidžia sau būti lytiškai susijaudinę ir nuolat dideliais kiekiais gamina  spermą ir prostatos skystį. Tai yra tas pats kaip visą laiką vairuoti automobilį skriejant 100 mylių per valandą greičiu. Tai, žinoma, yra nenatūralu ir ilgainiui baigsis fiziniu ir psichiniu bankrotu. . . ”
Toliau jis apibūdina svarbius hormonus, tokius kaip testosteronas, kuriuos gamina sėklidės. Jei vyras susilaiko, jis reabsorbuojamas ir maitina bei stimuliuoja protą ir kūrybinius smegenų centrus. Bet kai jis eikvojamas, kūnas, imdamas išteklius iš smegenų ir iš kitų organų, turi sunkiai dirbti tam, kad pakeistų prarastą gyvybiškai svarbią medžiagą. Nereikia nė sakyti, seksualinis iššvaistymas tikrai sumažina žmogaus sveikatos kokybę, taip pat ir jo proto galias.
Visa tai nėra nauja. Nuo seniausių laikų tai žinojo senovės išminčiai ir dvasiniai žinovai. Taip pat ir didieji kūrėjai. Visa tai buvo žinojo net primityvios gentys, ir tą žinojimą išreiškė įstatymais bei seksualinio gyvenimo apribojimais.
Ne, visa tai nėra nauja. Tai tik yra slepiama ir pamiršta pasipūtusiame moderniajame amžiuje. Didieji praeities kūrybos vyrai tai žinojo. Didžiausi Europos muzikos genijai buvo viengungiai. Ar žinote, kad Mocartas ir Bethovenas, Hendelis, Šubertas, Bramsas – buvo seksualiai susilaikantys?
Tai nėra atsitiktinumas. Šie žmonės saugojo savo kūrybinę energiją nemirtingiems kūrybiniams laimėjimams. Didieji mokslininkai ir išradėjai – kaip Izaokas Niutonas ir Nikolas Tesla – taip pat tai žinojo. Jie buvo susilaikantys vyrai! Garsus renesanso dailininkas ir išradėjas Leonardas iš Vinčio, dar vadinamas „Renesanso žmogumi”  – ar žinote, kad jis taip pat buvo viengungis?
Vyrai, užsirašykite ant sienos: Laikydamasis paprastos celibato praktikos, ir išsaugodamas natūralią kūrybinę energiją, bet koks žmogus išlaisvina savo vidinį Niutoną arba vidinį Leonardą iš Vinčio!
Ar jūs pasiruošę šiam nuotykiui? Tai bus didžiausias nuotykis jūsų gyvenime. Tačiau žinokite, kad tai bus lipimas į kalną. Ir visuomenė jūsų neskatins. Bet jau seniai pastebėta, kad sėkmingiausi žmonės – tikrai didūs žmonės – ne miniažmogiai.
Skaistybė ir celibatas bus jūsų kilimo platforma į didingesnį ir puikesnį gyvenimą. Ir aš jums pažadu, kad jūsų gaminantis organas nesprogs. Jūs nieko neprarasite, bet gausite. Pabandykite patys.
Autorius: Anand Krishnan

You may also like...

1 Response

  1. Virgundijus sako:

    Baisinio blūdo dar baisesnis vertimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *