Kviečiančios susimąstyti mintys

Siūlome paskaityti:

Komentarų: 13

 1. Liepa parašė:

  „Pasiūlyti draugystę norinčiam meilės yra tas pat, kaip pasiūlyti ištroškusiajam duonos…”….kai perskaičiau šį sakinį, taip atitinkantį mano gyvenimą…akimirksniu nusprendžiau nesiūlyti tos draugystės…kaip ir esu kažkur skaičiusi kitą frazę „Neterškite meilės draugyste.Baigta yra baigta.”

 2. Tikra tiesa :) parašė:

  Laimė – tai vis dar geisti to, ką jau turi…

 3. Monika. parašė:

  Ištikrūjų norėčiau, kad šios mintys būtų perskaitytos viešai. Norėčiau, kad mes žmonės suprastumėm Dievo egzistavima, Jo kančią. Mes nusidėjeliai nieko neverti palyginus su Jo kančia. Tie sunkumai yra menki palyginus su Jėzaus.Žmonės tikėkite Dievu ir pasaulis bus gražesnis, ir atsiras taika, meilė šiame pasaulyje. Tai įmanomą!

 4. mergaite parašė:

  Pasiūlyti draugystę norinčiam meilės yra tas pat, kaip pasiūlyti ištroškusiajam duonos… si patarle priverte mane pagalvoti man siulo draugyste o as is to zmogaus laukiu meiles bandau tenkintis tuo ka gaunu bet man to maza zinau jis manes niekad nepamils….

 5. dzigis:P parašė:

  Gyvenimo prasmė: daryti kitu žmoniu gyvenimus pramingus….

 6. Godotoja... parašė:

  Kai naktis pasidarys šviesi, galėsi teigti, kad nebijai tamsos.

 7. Kotryna parašė:

  Labai daug gerų mičių. Gal kas žinot liūdnesnių. ? Tinkančių tokiai situacijai: penki žmonės myli mane, aš jų ne, ir jie mane kaltina. Aš myliu vieną o jis manęs ne..

 8. Beata parašė:

  „Mes juokiamės ne todėl, kad esame laimingi. Mes laimingi todėl, kad juokiamės”

 9. As parašė:

  Beatos žodžiai labai gražūs ;DD < Čia pagyrimas ;D
  {” Ir tik tie kurie randa dar vieną žmogų kuriuo galima pasitikėti, gali save vadinti laimingais „} Šiti mano bet ir labaj gražūs 🙂

 10. Edgaras parašė:

  Mes pasaulį išvydome, tik dėl to, kad išmoktume visas jo pamokas… Tėvas Stanislovas yra pasakęs: gyvenimas yra didis uždavinys, tik išspendę jį, gale gyvenimo sužinosime atsakymus į visus klausimus…

 11. Anthonis parašė:

  Kiekvienas žmogaus gyvenimas susideda iš veiksmų – veiksmas sukelia atoveiksmi, iš kurių susideda mūsų gyvenimo kelias, ne visada mes galime didžiuotis savo veiksmais, tačiau visada galime gerai pagalvoti prieš keičiant savo gyvenimo kelia.

 12. Antanas parašė:

  Aš irgi skaičiau šią knygą, ir patiko fraze „būti kvailiu irgi Dievo dovana”. šiaip gera knyga, tikrai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *