Jei tai būtų paskutinė tavo gyvenimo diena

Siūlome paskaityti:

Komentarų: 19

 1. Roberta parašė:

  Šaunūs patarimai! 🙂

 2. as parašė:

  taip ir padarysiu 😀

 3. grete parašė:

  Aš ateinu prie tavo kapo jis papuoštas labai gražei,tačiau,deja man tavo lūpos nieko nebesako,tik prieš akis juoda lenta…Atsimenu kaip tu kadaise man skruostus švelnei bučevai,poto per aikšte namuo tu išėjai…Ir nuo tada daugiau jau niekad nebegalėsi čia ateit,man ašaros upeleis bėga,bet jos jau nieko nepakeis…dabar stoviu prie tavo kapo su pokšte rožių geltonų,medžiai supranta mano tylia šneką,mato kad be tavęs man laba skaudu… 🙁 🙁

 4. Nonse parašė:

  patarimai kaip prieš išeinant sugadinti kažką kitiems žmonėms 🙂 Bet tas su zoo gyvūnais, palyginimas su popierine rože ir tuo ,,jie laisvi” man patiko :)aišku ir su tais aš tave myliu pasakymais. Ir nerealiausias pasiūlymas – padaryt žmonėms lietų 🙂 . Man atėjo mintis, kad čia norėta pasakyt, jog reikia daryti tai, ko trokšti dabar, o ne varžyt save, nes to gali ir nebepadaryt. Jei taip – man labai patiko.

 5. Roberta parašė:

  Aš galėčiau pažvelgti iš kitos pusės. Kai išeini ne tu, bet tavo artimas žmogus. kiek daug nespėta padaryti ir pasakyti! ir to padaryti jau niekada nebebus galima. Kai tavęs pačio nebėra, tai tau ir neberūpės ko nepadarei. tiesiog tavęs nebebus. O kai išeina mylimi žmonės… Kazdiena varsto širdį, kiek liko mumyse daug gėrio, meilės, žodžių neatiduotų… Net ima pyktis ant savęs, kodėl buvo šietiek gero nutylėta????!!!

 6. Živilė parašė:

  Geri patarimai,išties reikia visada daryti ką nori, nesivaržyti, juk gyvenimas toks trumpas, patikėkite, aš sirgau, neseniai, vos nepasitraukiau iš gyvenimo… Turiu dėkoti tik labai geram daktarui… Bet iš tikrųjų,kai guli lovoje ir neturi jėgų net pakelti galvą, tada visas gyvenimas, kad ir koks sunkus bebūtų buvęs atrodo nuostabus, ir tada yra suvokiama, kiek mažai tepadaryta, kie mažai kartų ištarta frazė ,,aš tave myliu”, koks beprasmiškas atrodo gyvenimas tada, nes, kad ir ką bebūtum padaręs atrodo taip menka ir nereikšminga… Norėčiau visiem palinkėti tokio gyvenimo, kuris būtų linksma, įdomus, nevaržomas, kad vakare eidamas miegoti nesigailėtum, atliktais darbais ir nebijotum neprabusti… Noriu,kad visi gyventų taip,kaip jiem atrodo geriau,kad nesivaržytų! Ir niekada niekada niekada nesigailėkite atliktų darbų!

 7. Ingrida parašė:

  Jei žinočiau kad tai paskutinė mano gyvenimo diena, aš savo mylimąjam pasakyčiau koks jis buvo bjaurus visus tuos metus, bet kaip aš jį už tai mylėjau:)

 8. ausrinukas parašė:

  Labai gražios mintys 😉 Reiks ir man kada nors tokio orginalaus išbandyti !!!

 9. raimuška parašė:

  Va čia tai patarimai, kai kuriais tikrai pasinaudosiu…:)))))

 10. Vika parašė:

  Būtų gal visai ir nieko apipilti kitus vandeniu 😀 Su tuo zoo tai irgi ten topas 😀

 11. Urtė parašė:

  Ei, tas variantas su plaukų džiovintuvu veikia kuo puikiausiai :d Juoko dozė visai dienai 😀

 12. Roneta parašė:

  Skaičiau ir šypsena iki ausų iškilo, labai patiko.Darykite ką norite čia ir dabar,nesivaržykite :}
  Dabar aš mokysiuos aš tave myliu visomis pasaulio kalbomis 😛

 13. julija parašė:

  Labai patiko, bet gal galėjo būti ir geriau 😀

 14. Beata parašė:

  originalu 🙂

 15. Cloudmaker parašė:

  Puikūs patarimai, net šypsojaus skaitydama 🙂

 16. Gretukas Paliubomu Urbonaviciute parašė:

  geri patarimai 🙂 verta kai kuriais pasinaudoti 😀

 17. Raima parašė:

  Tikrai gyvenimas toks mažytis ir nėra jame ko varžytis, super patarimai, žviegiau iki ašarų…:D

 18. Rasa Krivickiene parašė:

  Nežinau…ka daryčiau…bet kažką daryčiau…ir išties…ko reikia laukti ar tikėtis?

 19. Anonimas parašė:

  Aš savo paskutinę norėčiau savo pačių mylimiausių žmonių (dukros-Aidos, sūnų: Deivido ir Roko)atsiprašyti, kad nebuvau pats geriausias tėtis, bet dievas mato aš Juos myliu…ir kai manęs nebus šiam pasauli palaikytu vienas kitą, mylėkit ir gerbkit vienas kitą, nes artimesnių už JUS pačius nėra. Tą dieną aš prašyčiau atleidimo Visų kuriems ką blogo padariau ir jei būtų įmanoma norėčiau savo gyvybę atiduoti atiduoti už kitų geresnę ateitį…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *