Oskaro Milašiaus pranašystės

Siūlome paskaityti:

Komentarų: 22

 1. taip parašė:

  amerika-tai žvėris

 2. taip parašė:

  saujelė milijardieriu prisispausdinusiu sau dolerių, tiek ,kiek jiems reikia savo šetoniškiems planams įgyvendinti,jiems karas tai biznis,o kad žmonės žūsta tame kare, jiems nusispjaut,šetono išgamoms rūpi,kaip pavergti visą pasaulį,sugalvoti koki nors priešą iš tos šalies, kurią yra suplanavusi pulti,taip ir yra, tikrą tiesą rašė Oskaras Milašius savo pranašystėje,amerika ir yra ta šalis kurioje viešpatauja antikristas.

 3. tikrai taip parašė:

  O jūs tuo tikite? Kažkas perspausdino rašinėli iš 1990-jų Nemuno, nei šaltinių, nei nuorodų, kada ir kieno iš tikro ta pranašystė sugalvota. Na panašiai kaip su kitom pranašystėm, kai praėjus įvykiui, iš senos skrynios ištraukiama viena iš 100 atitinkančių, o neatitinkančios kukliai nutylimos..

 4. v parašė:

  O kodėl netikėt? Šių dienų įvykiai labai jau tiksliai nupasakoti, nors publikuota tai 2009m o dabar jau ir 2012 🙂

 5. Viačeslavas parašė:

  O argi pamiršote pajausti, įsijausti, atsimerkti, ar dar mažai blogio aplinkui, ar nematote valdininkų abejingumo, ar nematote kaip dažnai vaikai buna abejingi moraliai, o alkocholio ir kvaišalų siautėjimas. Ko dar reikia, kad praregėtume, ko???

 6. to tikrai taip rašo parašė:

  O tu susirask bibliotekoje tą „Nemuno” numerį ir tada lok. Esmė tame, kad net jei visą tai ir išmislas ir įvykiai iki 1990 m. aprašyti žinant, kas buvo, tai įvykiai po 1990 m. daugiau mažiaus teisingai išpranašauti.

 7. anona parašė:

  Visko neskaičiau, bet kada galėsiu, perskaitysiu. Norėčiau visų O. Milašiaus pranašysčių. Šiandien vienas žmogus pasakė, kad jis (Milašius) savo pranašystėse mini tai, kad Austrija Lietuvai nakties metu parodys šviesą. Kas yra ta naktis Lietuvoj? Ogi tai, kas dedasi šiandien… tą atskleidė D. Kedytės situacija ir visa tai, kas yra daroma su ja ir jos artimaisiais, gynusiais ją iki paskunio kraujo lašo ir dar dabar bekovojančiais kaip gali. O kur dar homoseksualizmo ideologijų kišimas į vaikų darželius net?!Šiomis Dienomis mes gyvename tamsoje ir tie, kas susipratme, kad gyvename naktyje, jau šaukiame ,,TIESOS!” visais būdais bei ieškome šviesos (grabaliojamės jos ieškodami). O Austrijoje prasidėjo dvasinis sujudimas (į kurį, nenorintieji matyti gali sureaguoti labai priešiškai). Tas žmogus, kuris man šitą pasakė, pasakė ir tai, kad dėl to jau seniai iš Austrijos laukė kažko tokio, kas ten dabar vyksta.

 8. raimundas parašė:

  Ten buvo kalba apie Airiją, ne Austriją.O Petras Klimas tai praėjo, kaip ir mūsų tauta, tai kas buvo išpranašauta; neužmirškime kad poetas ir pranašas mirė 1939 kovo 02d., tai čia nėra jokios klastotės-TAI TIKRA TIESA.Mes dabar gyvename naktyje-reikia kuo daugiau žmonių su žibintu ir apsiaustu, kad išgelbėtume tautą nuo DIEVO rykštės, nuo išsigimimų, kurie mūsų naujų patronų brukte brukami, skiepijant tai net vaikams-labiausiai pažeidžiamam visuomenės sluoksniui.Beje,jei nepatingėsite susirasti originalą arba P.Antalknio knygą „Trečdalis mėnulio virš Lietuvos” Ją skaičiau 1995m.,kai buvo išleista rasite ir Sausio 13 įvykių aprašymą „Lietuvos žmonės nustebins pasaulį beginkliai atsistodami prieš viską griaunančią jėgą…”

 9. Anonimas parašė:

  amerikoa antikristas melagingai išprovokuoja karus,bomarduoja,naikina,žudo azijos tautas.

 10. teisingai... parašė:

  ….amerika tai antikristo irštva.

 11. Žaneta parašė:

  Taip , visapusiškai sutinku su šiuo raštu, budėkime lietuvos žmonės, ir skleiskime šią tiesą kitiems, tegul kiekvienas pasirenka, kuo jam tikėti.

 12. marius parašė:

  Kaip galima šitas blevyzgas skaityti? Totalus briedas ,kaip ir visos religijos!

 13. Arunas parašė:

  Idomu, kad paminimas Gandis, Vydunas, Rabindranathas visi jie susije su Indija ir jos senoviniais Rastais. Biblijoje sakoma, kad isgelbetas bus tas kas sauksis Svento Dievo vardo, dar idomiau, kad krišnaitai, kurie savo mokymą irgi kildina iš Indijos savo dainavimą gatvėje vadina Dievo vardų kartojimu. Ir idomu ir keista, negi reigijos liesis i viena? Kyla daug klausimų…?

 14. Janina parašė:

  Šitam tekstui jau nebetikiu. Tai tik įrodymas kaip giliai yra įsuktas mums, tokios baigties tikrumas. Kruopelė laiko ir erdvės kuri pajungusi mūsų pačių klaidos galimybei.. Dabar jau veikia to mechanizmo išrinkimas. Liko inercija mastymo. Taip..Yra mūsų pačių baigtinumas šioje pozicijoje. Tik nežinia kas eteryje tuo pasinaudos.Čia slypi visos baimės..

 15. To Arunas parašė:

  Religijos nesilies į viena, dabartinių religijų paprasčiausiai neliks, nes ‘religija’ (reiškia: ryšys su Dievu) bus tiesioginė, be jokių tarpininkų. Na, bet iki tol, jaučiu dar teks palukėt, galbūt tik mūsų anūkai išvys naują pasaulį.

 16. Tikras parašė:

  Oskaras Milašius – didis žmogus.Jo žodžių tikrumą gali suprasti tik dvasingi,tyros sielos,sąmoningi žmonės.Materialistai,degeneratai to nesupras niekada…

 17. Ozzy parašė:

  Graži pasaka.

 18. Darius parašė:

  Publikuokit, prašau, Oskaro Milašiaus pasakojimą apie Lietuvą kaip Šiaurės Atėnus. Šiandien labai aktualu.

 1. 2011-01-26
 2. 2024-01-20

  […] наш читатель Uno поделился со всеми ссылкой на интереснейший литовский сайт, где 15 лет назад была перепечатана бумажная […]

 3. 2024-01-21

  […] ο αναγνώστης μας του Uno μοιράστηκε με όλους έναν σύνδεσμο προς μια ενδιαφέρουσα λιθουανική τοποθε… , όπου πριν από 15 χρόνια ανατυπώθηκε μια έντυπη […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *