Meilė – tai liga

Siūlome paskaityti:

Komentarų: 12

 1. Erikutė parašė:

  Labai teisingai ;))

 2. Kostas J. parašė:

  Taip, meilė iš esmės (tarkime) yra iracionali. Faktas, kad įsimylėjimas yra vienas nuostabiausių [strike’inam] nuostabiausias dalykas, vadinasi, iracionalumas kaip toks nėra blogai.
  Peršasi išvada (proteino sumažėjimas ir taip toliau), kad galbūt būti sveikos psichikos ir mąstyti racionaliai ne visada yra jau taip gerai. M?

 3. Diamond parašė:

  „Nušokti nuo proto” geriau iš meilės, nei vartojant narkotikus ar kitas svaiginimosi preimones.

 4. Vaiva... parašė:

  Meilė – Idiotams…

  Kai saulė skęsta debesyse,
  Taip ir mūsų meilė skęsta nežinomybėje..
  Mes nežinome ko norime,
  Nežinome ką jaučiame vienas kitam…

  Bet aš žinau tik tiek –
  Man Tu labai patinki…
  O gal jau sakyti – patikai?..

  Tu mylėjai mane anksčiau,
  Bet tada aš dar nesupratau ką tau jaučiu..
  Bet dabar žinau tikrai
  Aš mylėjau tave o tu mane…

  Bet tavo meilė man – išblėso ,
  Tu jos nebejauti, taip kaip ankščiau..
  Tau nusibodo manęs laukti..
  Laukti tol, kol suprasiu ką jaučiu…

 5. ...Silencio... parašė:

  Ar tai liga ar vaistas, tai dar butų galima pasiginčyti. Kiek daug žmonių isgelbsti meilė… O šeip tai įdomūs faktai 😉

 6. Valentina parašė:

  Meile!
  Iš kokių beprotysčių tu verti mus semtis džiaugsmo.

 7. Biesas parašė:

  Be to, iš viso to išplaukia, kad galima gana tiksliai reguliuoti savo ‘meilės lygį’ žinant savo normalų proteino kiekį, ir vartojamo proteino įsisavinimą toje smegenų dalyje. Įsivaizduokit: Jūs turite išskirtinai krūtingą blondinę sekretorę, ir proteino kiekis smegenysi klaikiai sumažėjęs. Taigi nenorint prasidėti su bendradarbe, jūs tiesiog nueinate pas gyditoją, kuris ištiria aukščiau paminėtas sritis, bei sudaro lentelėję kokią nors kreivę pvz ‘meillės lygio’ priklausomybė nuo proteino kiekio smegenyse ir įsisavinamo proteino(tarkim 20 proc visos dozės),tada išrašo recepą, nueinat į vaistinę, nusiperkat kelias ampules proteino, ir nemalonumai darbe baigti! nebloga ateitis? 😀 arba atvirkštinė situacija su kokia nors proteiną surišančia ir iš smegenų pašalinančia medžiaga, kad naktį padarytų dar karštesnę! Bet aks žino, pagyvensim – pamatysim ;]

 8. Brigita parašė:

  sutinku, kad tai liga, bet ji netrunka amžinai… ir tikrai, dauguma yra atsparūs jai…

 9. kazhkas parašė:

  brigita kiek skaičiau pritaria kad tai liga, nors ne amžina 😉 juk nuo daugelio ligų pasveikstama, ir nuo visokių narkotikų atprantama, bet pabandykime atpratinti žmogų nuo meilės, šilumos, draugystės… ar žmogus vis dar vadinsis žmogumi? meilė tai jausmas, dalykas, liga, priežastis – galim tai vadinti kaip norim – bet kiekvienas žinom, kad būtent jos dėka sukasi pasaulis 🙂 mylėkit, ir būkit mylimi :}

 10. WaiDuTea parašė:

  Perskaičius jūsų laiškus galiu pasakyti kaip ir kiekwienas paauglys pasakytu, kad meilė-liga. Mes isimylimea lbj greitai o pamirstji lbj sunku, ji kaip ir liga atsiranda o laikui bėgant pranyksta, bet meilė buna daug ilgiau negu kitos ligos.. Meilė mus slegi daug metų, o tuo labiau jei mylima žmogu matai kiekwiena dieną, tada dar sunkiau pamiršti ir pamilti kita… Bet juk kartais būna kai meilė mus lydi wisus metus ir sukelia daug džiaugsmo, laimės ir t.t..:) Mes gywename tam, kad galėtume mylėti ir būti mylimi…:D Mylėkime wienas kita ir lydėkime kas ruta didžiausiais bučiniais…:)

 11. tas kuris myli 3 metais jaunesne parašė:

  Meilė tai yra dalykas kurį visi kažkada pajaučiame, bet beveik niekas nepasako, kad ją arba jį mylim bet tie žodžiai tiesio nori veržtis iš tavo burnos tu nori tai pasakyt tu nori, kad tai nebūtų vienpusis dalykas bet baimė tave nugali ir tu nepasakai tiesos, nes nenori, kad prie tavęs ji jaustųsi nejaukiai.
  Meilė tai yra liga, nes tau sunku ja pamiršti arba prisiversti jos nenorėti. Tu negali pasirinkti ką tu mylėsi, negali numalšinti to jausmo. Aš norėčiau jai tai pasakyti iš visos širdies, bet negaliu ir gailiuosi, kad esu per silpnas, kad išreikščiau savo jausmus.

 12. Perla Umana Ciaramella parašė:

  Gražu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *