Sumažink tempą

Siūlome paskaityti:

Komentarų: 4

 1. Ruta parašė:

  Iš tiesų, lėkdami, skubėdami, rūpindamiesi savimi, savo reikalais nebepastebime nieko gražaus, nieko įspūdingo… O juk tiek gražių dalykų aplink…Kodėl vaikai jais sugeba džiaugtis,o suaugusieji nebe…? Pro grožį jie paprasčiausiai prabėga, matydami tik savo bėdas… O gal tikrai vertėtų bent minutėlei sustoti, apsidairyti ir surasti daugiau grožio mus supančiame pasaulyje…?
  O ir draugams ne visada randame laiko…”paskambinsiu rytoj, šiandien jau neturiu laiko…” – šita ir panašios frazės dažnai skamba iš šiuolaikinio žmogaus lūpų. O nepagalvojame, kad to rytojaus gali ir nebebuti…Kad kažkam nespėsime pasakyti kaip mylime…

 2. agne parašė:

  kai beprotiškai skubame mes užmirštame net tai , kam galbūt kažkada sakėme kad negalime be jo gyventi.. nuolatos skubėdami mes galime prarasti patį didžiausią turtą gyvenime.. draugus. kai skubi atrodo, kad pakankamai dėmesio skiri draugams, bet net nepajunti kad tu su jais nebesusitinki kaip ankščiau, ir pastebi kad tie šilti ryšiai tarp jūsų nutrūko.. ir tada būna labai skaudu.. gal prieš skubėdami pagalvokime ar tai daryti yra verta?.. tai apgalvoti praverstu kiekvienam iš mūsų..

 3. Daiva parašė:

  Tikra tiesa.Mes lekiam, nežinodami ką darom.

 4. Ievaaa parašė:

  Ar šis tekstas Bruno Ferero?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *