Mintys apie Dievą ir tikėjimą

Siūlome paskaityti:

Komentarų: 12

 1. Ugnė parašė:

  Gražios mintys 🙂 Verčia susimąstyti 🙂

 2. aiste123 parašė:

  Nuostabios mintys, jei kas jų nesupranta, vadinas, nesupranta gyvenimo 🙂

 3. Ernestas parašė:

  Bral, nu ne man suprast tokias naivybes 😀 Ir aš tikrai suprantu gyvenimą, nors ir nemėgstu krikščionybės :p

  • Cita parašė:

   Tada tikrai nesupranti nei tikro gyvenimo, nei pats savęs.

  • Jakutijos elnias parašė:

   Ir dar kelios…

   Kartais mes klausiame vienas antro kodėl…?

   Mačiau skurdą, smurtą, alkanus vaikus, žmones be pastogės. Ir šaukiau Dievui:
   – Kodėl Tu nieko nedarai?
   Ir Dievas atsakė:
   – Aš padariau. Aš sukūriau tave.

   Kuo dažniau einu į bažnyčią tuo labiau tikiu Jėzumi, klausau Jo Žodžio ir leidžiu Jam vesti mane už rankos. Jaučiuosi taip, tarsi nuo manęs būtų nukritusi didžiulė našta. -Silvestras Stalonė
   ——
   Kaip stipriai turėtum nekęsti žmogaus, kad tikėdamas amžinuoju gyvenimu jam apie tai nepapasakotum? Penn Jillette

   —-

   Sakai, netiki Dievu, nes jo nematai. O deguonim tiki?

   Sek Ganytoją, ne bandą.

   —-

   Mielas Dieve, šiandien aš atsibudau esu gyvas ir sveikas. Ačiū.

   —-

   Tau vis dar nepatinka religija. Aš ją irgi netikiu aš tikiu Gyvu Dievu kuris pajegus pakeisti mano gyvenimą
   -arunfileo

   Be to mano praeities dievai tokie kaip, Sylvester Stallone, Chak Noris kuriais kažkada tikėjau, jau tiki nebe savimi ir savo sugebejimais, bet Jėzumi Kristumi.
   O tokie žmonės, kaip Jonh Lennon, kuris išsakė tokią mintį „aš surenku daug didesnes minias, nei pats Jėzus Kristus, buvo nušautas savo gerbėjo jau kitą dieną. Taip pat labai gaila gražiosios Marlyn Monroe, kuri neatsakė į Dievo šauksmą, kai pas ją buvo pasiųstas evangelistas Billy Graham susitaikyti su Juo. Ją rado perdozavus narkotikais.

   O gal žmogus išdidus ir žino, kas bus rytoj?
   To nežino niekas!
   Žmogus sėda į lėktuvą, keliauja automobilių ar traukiniu ir galvoja, kad iš taško A be kliūčių pasieks tašką B.
   Jis Kvailys!
   Juk tik kelios dienos kaip lėktuvas nukrito Kazakstane ir 15 žmonių…jie visi tikrai buvo užtikrinti, kad pasieks artimuosius sutiks šventės ir sugrįš namo. Bet tragedija… Vėlgi prieš Kalėdas įvykis Londone. 2 jauni ką tik diplomuoti Cambridge studentai buvo peilių subadyti kažkokio išprotėjusio islamisto. Jie žuvo… Žmonės ką tik pabaigė, ne Vilniaus universitetą, bet Cambridge. Galvojo gal būt… viskas ateitis garantuota. Po Cambridge tavo atlyginimas prasideda nuo £40 tukst po trijų metų £80-100 tukst. Brangieji niekas negarantuoja mūsų rytojaus! Niekas!
   Geriau žmogus sėsdamas į lėktuvą, automobilį…sakytų ‘Dieve saugok mane ir mano artimuosius šitoje kelionėje’, o nepasitikėti savo ribotu supratimu.
   Kažkas pasakys tu čia gąsdino žmones.
   Žmogau aš tau atsakysiu, jei aš tave gąsdinu, tai džiaukis! Nes jei su tavimi kad nors atsitiks ir tu nebūsi susitaikęs su Dievu tai patikėk, kur tu nueisi ten visą amžinybę skausmuose ir kančiose gailesies, kad nepasirinkai Dievo savo asmeniniu Gelbėtojų ir Viešpačiu.
   Kodėl tai taip svarbu?
   Todėl, kad tau ir man, turiu aumenyje mūsų kartą, mažiausiai lieka 1mili sekundé, o daugiausiai tai 40-45metai. Dabar pagalvok, kas tai palyginus su visa amžinybę!
   Ačiū Dievui, aš jam pasakiau taip ir nuo to laiko mirties nebebijau. Nors ji jau buvo mane aplankius, jau ne vieną kartą ir jau galvojau, kad palieku planeta Žemė…

 4. Vladas parašė:

  Žmogaus esmė – protingumas, o ne „širdis” (emocijos, instinktai), kurią turi beveik visi gyvūnai. Nors tikėjimas
  yra jėga, paskata gyventi ir veikti, bet tik žinojimas yra
  visų, net ir dvasinių vertybių kūrėjas.
  (Beje, „unteri Prišiebiejevai”, kodėl ištrini visus mano komentarus? Nepatinka fanatikui ir politiniam iškrypėliui konstruktyvi polemika? Esi „žaidėjas į vienus vartus”? Tokių „bolševikų” dienos suskaitytos. Ištrink turgaus lygio blevyzgas, o ne rimtą mokslinio pobūdžio argumentaciją. Inkvizicijos epocha savo „gulbės giesmę” jau sušoko…).

 5. Vladas parašė:

  Išdrįsai net ir savo adresu kritiką parodyti? Įdomu…
  Aš – ne fanatikas. Fanatikų yra ir ateistų tarpe, tačiau tolerancija krikėčioniškosios mistikos neprotingumui taip pat yra neprotinga. Be to, nepripažintiINRI Dievu (ir dar pakabintu ant medžio)- tai dar nereiškia būti ateistu. Ateizmas taip pat yra nelabai protingas atoveiksmis teizmui, nes Dievo sąvoka – labai neaiški. Tačiau protingi ateistai kovoja ne prieš Dievą, o prieš tikėjimą antgamtiškumu, stebuklais bei šetonu su visa gauja demonų,prieš religinį pliur(z)alizmą, kuris labai ryškiai atspindi,ko vertos visos tos „šventos tiesos”, kurios yra ryški protingumo ir tikros, mokslinės tiesos priešybė.O kad neapibrėžtu, „filosofiniu” Dievu tiki kartais ir mokslininkas ar šiaip įžymus mąstytojas – nieko nuostabaus,
  nes pasaulėžiūra – sudėtingas dalykas ir todėl čia niekada nebus galutinių, absoliučių tiesų, kurias „žino” tik fanatikai- tiek teistai, tiek ateistai. Todėl „geriau yra tai, ką akys mato,kaip minčių klajojimas” (Koheleto 6, 9).

 6. Vladas parašė:

  Ačiū. Jei suklydau, mesdamas aštrų žodelį administratoriui, atsiprašau. Visi mes klystame – vieni daugiau, kiti mažiau.
  Todėl verta dalintis mintimis, polemizuoti, net ir saikingai kritikuoti, nes tik skirtingų nuomonių sąveikoje
  formuojasi, gilėja, pilnėja savo turiniu pasaulėžiūrinė tiesa. Deja, visada – tik apytikrė…

 7. Jolanta parašė:

  Mokslas ir tikėjimas vienas kitam neprieštarauja, o papildo. Beja ir pats mokslas daug kur paremtas tikru tikėjimu. Jei kiekvienas mokslininkas netikės anksčiau dirbusių mokslininkų darbais ir atradimais ir visus juos bandys pats patikrinti, neatras nieko naujo. Tikėjimas ( ne tik Dievu, bet pats savaime) mus lydi kiekvieną dieną.

 8. Faktas parašė:

  Man idomūs tie kurie dedasi

 9. Faktas parašė:

  Man nera tikslo čia irodinėti yra,ar nera Dievo.Aš pats tikiu,ir nematau tikslo irodinėti,akliem,ir kurtiem apie Dievo buvima.kaip galima gaidžiui isaiskinti kad jis ne erelis,o gaidys.jis vistiek vaiksto pasipūtes ir isdidus.taip pat ir su netikinčiais.aiskink ne aiskines.negyvenkit kad jusu geda butu jusu pasididžiavimas,o pilvas karalius.Gaila jusu be Dieviai kol ne velu apmastykit savo silpnaprotystę

 10. neringa71 parašė:

  Laba vakarėlį visiem. Visi turime savo tiesas, pagal pasaulėžiūros spektro suvokimo lygį, kasdienės gausios informacijos perfiltravimą ir atrinkimą. Visi mes savotiškai teisūs, visi mes kažkam reikalingi. Kad ir kokie bebūtume; bėdžiai ar turtingi, sveiki ar ligoti visiem mums taip reikalinga meilė. Ir kartais tiek ne daug tereikia tik šypsenėlės ir mūsų širdelė laiminga. Mes visi esame skirtingi, tuo ir įdomūs. Man gal irgi kai kurių žmonių nuomonė nepriimtina, bet aš gerbiu kiekvieną. Įsivaizduokite kaip būtų nuobodu gyventi jeigu visi mąstytume vienodai… Ir Nepamirškite su metais požiūris kinta. Nespjaudykite į vandenėlį kurį vėliau reikės išgerti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *