Ko ilgisi visas pasaulis

Siūlome paskaityti:

Komentarų: 8

 1. Diamond parašė:

  Kiekvienam lengva kalbėti apie meilę. Galima blevyzgoti dienų dienas susikūprinus prie seno rašomojo stalo,bet kas iš to? Mylintys ir mylimi žmonės ne rašo, o MYLI.

 2. Roberta parašė:

  Šiam pasaulyje šiais laikais tikrai trūksta meilės, o mylintis žmones išduoda mylimus 🙁

 3. Komentatore parašė:

  Sakai, ne rašo, o myli? O manai, kad bet kuris žmogus sugeba pablevyzgoti? Ir dar sakyčiau, dauguma gan neblogai. Taip parašyti gali tik mylintys žmonės… Iš niekur niekas neatsiranda.

 4. J. parašė:

  sutinku 🙂 rašyti apie Meilę tikrai negali žmogus to nepatyręs.. Viskas,kas parašya apie Meilę pereina per rašančiojo širdį,o tik vėliau į popieriaus lapą 🙂

 5. Tauras parašė:

  Jeigu tu tos meilęs nesi patyręs(-usi) Tai tikrai tu nieko apie ją neparašysi 🙂

  sutinku su viskuo ka pasakė J.

 6. WaiDuTea parašė:

  Aš turėjau waikina kuris man kasdien sakydawo kad mane myli, kad jam esu wienintele, kaip man patikdawo jo žodžiai… Arba kai parašydawo : Myliu tawe, labai pasiilgau laukiu musu sisitikimo, man tie žodžiai pasiliko gilei širdy.. Mylintis žmonės gali sukurti knyga apie meile, as wisada kuriu poemas ir draugai prašo kad juos jiem parodičiau, nes mano poemos daug duoda apmastymo ir daug geru minčiu.. 🙂

 7. Mantas parašė:

  Pasiūlyti draugystę ištroškusiam meilės yra tas pats, kas pasiūlyti duonos ištroškusiam….

 8. Daiva parašė:

  Visi žodžiai apie meilę būna nuostabūs ir nesvaru jie apie laimingą ar skaudžią meilę, man tai suteikia jėgu tikėti, kad dar yra toks jausmas, nes vienas žmogus mane išdavęs ir palikęs viską manyje nužudė ir šie žodžiai lyg atgaiva mano sielai. Bet vis del to tikiuosi, kad dar kadanors gyvenime pamilsiu..

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *