Visiems nepatenkintiems ir besiskundžiantiems gyvenimu

Siūlome paskaityti:

Komentarų: 32

 1. Audrius parašė:

  Labai ačiū už šį video. Vien dėl tokių žmonių, mes turime stengtis. Šitas video tik dar kartą primena mums, kad mes ką turime, privalome visa tai brangint… Liūdna pasidarė po šio vaizdo… bet jis privertė mane tam laikui vėl susimąstyt… Pagalvokite ir jūs…

 2. ?.? parašė:

  Trūksta žodžių…Tiesiog ačiū už šį filmuką…Žemai žemai lenkiuosi šiam vaikinui…

 3. Aukse parašė:

  Siaubas…sunku patikėti, kad gyvenimas kai kuriems žmonėms būna toks žiaurus.
  O liūdniausia tai, kad nė vienas iš musu nevertinam to, ką turim. Va kartais tereikia pamatyt tokį filmą, kad atsivertų akys 🙁 O gaila…

  Mums tik mokytis ir mokytis iš tokių žmonių, kuriems likimas pagailėjo fizinių dovanų, tačiau apdovanojo moralinėm vertybėm, padedančiom gyventi ir kiekvieną dieną, kad ir kokia ji bebūtų, pasitikti su šypsena veide ir palaiminga siela.

 4. Nepatenkintas gyvenimu parašė:

  Taip, pasaulyje vyksta stebuklai tik ne visi juos mato.

 5. Moni parašė:

  Tai be galo geras pavyzdys kaip mes turime branginti ką turime, ir galiausiai padėti kitiems, kuriems Dievas davė sunkesnį kelią..
  Bet jie tris kartus stipresni už mus.
  Kiek iš jūsų pradėtų galvoti apie savižudybę jeigu netektumėt ir kojų, ir rankų?

 6. ema parašė:

  Aš be žodžių….o aš maniau, kad man vienai yra taip blogai 🙁 pagarba šiam žmogui, kad jis nepalūžta ir gyvena toliau!

 7. Ramunė parašė:

  Tikriausiai jeigu man pačiai taip būtų, aš nesugebėčiau gyventi. O Jis gali. Norėčiau ir aš būti toks stiprus žmogus…

 8. Laume parašė:

  Ech, visgi kokia aš egoistė…Skundžiuosi, dejuoju, aimanuoju kaip man blogai.Tačiau net nesusimąstau apie tokius žmones kaip šis vaikinas, kurie įžiūri šviesiąją gyvenimo pusę ten, kur kitas nematytų net mažos prošvaistės.Ačiū uz šį filmuką, kuris išties privertė apgalvoti savo gyvenimą, leido suprasti, kokia turėčiau būti laiminga.

 9. mgr parašė:

  Vat tokius žmones galima vadinti herojais. Neturiu daugiau žodžių. Štai ant kokių žmonių laikosi mūsų pasaulis.

  Tik tiek galiu pasakyti

 10. Ji parašė:

  Eina sau… Iš kur pas žmogų šitiek stiprybės? Stebiuosi, o kartu ir džiaugiuosi, kad yra tokių žmonių! Pagarba šiam vaikinui!

 11. Kami parašė:

  Kokie mes žmonės egoistai. Skundžiamės svoriu, išvaizda, pinigų trūkumu ir panašiai. Turim viską, o nesidžiaugiam niekuo.
  Visos bėdos, problemos tarsi nuplaukė tolyn po šio video. Vaikinas džiaugiasi viskuo ką turi. Stiprybės jam. Gerbiu.

 12. Linas parašė:

  Na nuostabu, nevisi stebuklai atrodo, taip kaip įsivaizduoju. 😀 Ir šis video vienas iš tų stebuklų. 🙂 Gražu žiūrėti tikrai žmogus, kuris gali įkvėpti bet ką gyventi. 🙂 Ech, kaip gera. 🙂 Dar per Kalėdas tokį pasižiūrėti, džiaugsmo ašaros net kaupiasi. 🙂 Beto gelbėkit žmoniją, nuo globalinio atšilimo, tausodami planetą ir išmesdami į atmosferą mažiau anglies dvideguonio. 🙂 Ir jis gyveno ilgai ir laimingai 🙂

 13. Agnė parašė:

  O as dar darau tragedija, kad esu stora… Gėda man:(

 14. Elli parašė:

  Pamačius šį vaikiną – apsiverkiau,ne,ne todėl,kad man jo gaila,o tiesiog užliejo mano širdį palaima,kad pasauly žmogus praradęs fizines galimybes,tiesiog ne tai,kad atrado savy stiprybės,o net daugiau,jis Gyvena.Ir pamąsčiau apie save,bei kitus žmones,supratau,kad tie dalykai dėl kurių jaudinamės yra tiesiog apgailėtini.Šis video,ne tik,kad privertė mane susimąstyti,bet ir veikti.Dabar prižadu,ne ne gyvensiu,o jau gyvenu[kolkas dar ne iš didžiosios raidės,tam reikia dar daug drąsos,kurios tikiuos įgyt].Ačiū už šį filmuką,Ačiū,jog kažkas bando keisti žmones.Mane jau pakeitėt.

  * Atsibuskit ryt be baimės Gyventi.

 15. emi parašė:

  Nuostabus video tiesiog nuostabus

 16. KOba parašė:

  Kaip gera gyvent! SVEIKAM

 17. tiesiog_as parašė:

  Ačiū už dar vieną įrodymą, kad su Dievu visi dalykai yra įmanomi ( With God all things are possible).

 18. ...E.N.M... parašė:

  Nežinau ka pasakyt.Žiūrėdama verkiau,ašaros pačios krito.Žemai lenkiuosi tokiems žmonės..jiems sunku,bet jie kabinasi į gyvenimą,gyvenime suranda daug prasmės gyventi…Man darosi šlykštu,kad šiuolaikiniai žmonės verkia kaip jiems blogai,nors viska turi..svarbiausia turi sveiką kūną,pilnavertį gyvenimą..tą reikia saugot,tausot….Gerbiu tokius žmones kaip šiam video,tik pasižiūrėjus jų gyvenimo ištraukų gali suprast kokie mes visdėl to esame laimingi ir suprantame,kad verkiame dėl to,kad mes visko per daug turime…Palinkėčiau tik stiprybės tokiems žmonėms ir niekada nepasiduoti…

 19. agne parašė:

  Manau kad vien dėl to, kad turime vienokią ar kitokią galimybę apsilankyti šiame puslapyje esame laimingi ;}

 20. pilietis_007 parašė:

  Juokinga darosi, komentarus skaityti. Visiem gaila, visi verkia išskyrus pats herojus video. Nemanau kad jam sunku ir jis apie tai perdaug galvoja, stengiasi išlikti ir tiek. Aš asmeniškai negyvenčiau, bent taip galvoju iš šios pozicijos. Beto mielieji Dievas čia nei prie ko. Antraip galėtume jį apklatini ir dėl to kodėl šis žmogus toks tapo. Viskas Dievo valioje juk. Keista klausyti aceit pažiūrėjus problemos pradingo. Jas reikia spręsti o ne dievagotis. Beto niekas nedingo. Antraip tokius filmukus rodytu Afrikiečiams ir sakytų džiaukites matot kaip žmogus gyvena.

  Viskasm yra savas laikas, laikas gimti ir laikas mirti. Laikas sodinti ir laikas pjauti.

  Šia žinute nieko nenorėjau įžeisti ir išsakiau savo asmeninę nuomonę.

 21. kata parašė:

  Gaila,kad yra žmonių,kuriems taip nepasiseka gyvenime…labai liūdna..bet kartu ir džiugu,kad yra tokių stiprių žmonių.kuo daugiau tokių.

 22. Vaida parašė:

  Jo ryžtas pagirtinas. Tačiau tai negali būti pamoka mums. Mes nesam to patyrę, mes nesam su tuo susiję, visa tai ką matome mums yra svetima. Ir logiška, kad mūsų pačių problemos mums svarbiausios, logiška, kad dėl savo problemų jaučiamės nelaimingi, nepatenkinti gyvenimu ir skundžiamės. Žinoma, jei taip nutiktų kuriam nors iš mūsų, sakytume „koks aš anksčiau buvau laimingas… Kodėl taip nevertinau savo gyvenimo…” Tačiau mes gyvename čia ir dabar. Ir tikrai mūsų mąstymo ilgam ir giliai negali paveikti tai, kad kažkam yra blogiau nei tau.

 23. Mantė parašė:

  Visiems turėtų būti gėda, dėl savo rūpesčių.

 24. Dita ir Tomas parašė:

  With God all things are possible.Kokia sielos galia! Nuostabus zmogus,jis mums suteike tvirtybes,kurios mums labai truko! Salia tokio žmogaus ir pačiam norisi būti tvirtm ir i gyvenima žiūrėti optimistiškai.Visiems linkiu paties geriausio.

 25. edita parašė:

  Tikriausiai jei man taip būtų nesugebėčiau taip pozityviai žvelgti į gyvenimą. Pažiūrėjus, tikrai pasidaro gaila to vaikino, kad jam taip nutiko, bet labai džiaugiuosi, kad jis susitaikė su tuo, ir visai dėlto nekomopleksuoja. Nuostabus žmogus.

 26. Diana parašė:

  Žinote ka supratau, žmogaus galimybes yra neribotos… reikia tik labai labai norėti,galime tiek daug gražaus padaryti gyvenime ir savo ir kitų labaui, kad net nenumanome… Pirmiauia, reikia nustoti matyti tik save ir mažiau skųstis savo gyvenimiškomis, kartais net per menkomis problemomis ir imti veikti… veikti čia ir dabar… taip butent šią akimrką, nes laikas nestovi vietoje. Šis žmogus tikras to pavyzdys. Ačiu. :).
  Šiandien išmokau gyvenimo man skirtą pamoką, kaip reikia branginti tai, ką turi. 😉

 27. Lina parašė:

  Tokie žmones mums įkvėpimas ir pavyzdys.Dievo keliai-nežinomi,Jis išaukština mažuosius o didžiūnus sugėdina.(iš bjauriojo ančiuko susiformuoja nuostabi gulbė ir pan.) ir iš tikrųjų kas atsilaikytų prieš sunkų gyvenimą jei ne Dievo buvimas.teisybę paraše vienas-WITH GOD ALL THINGS ARE POSSIBLE.kai Dievas šalia tai ir gyvenimas lengvesnis kaip saldziam sapne.

 28. 7KL parašė:

  Sveiki visi žiūrėję šį video. Mes esame septintokai. Pažiūrėję šį filmuką mes supratome, jog gyvenimas vis tik yra gražus… 🙂 Gyvenimu reikia džiaugtis.

 29. alfreda parašė:

  Nubluko visos mano ir mano artimųjų problemos.
  Filmukas privertė kitaip pažiūtėti į visą gyvenimą.
  Ačiū labai.

 30. pensininkė parašė:

  Privertė susimąstyti. Ką galėčiau atlikti, kad šalia gyvenantys draugai(pensininkai)džiaugtusi kiekviena minute.

 31. greta parašė:

  Man jo labai gaila

 1. 2010-07-16

  […] P.S. Šaltinis: mintys […]

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *