Evoliucijos teorijos pavojai

Siūlome paskaityti:

Komentarų: 10

 1. Kas kaltesnis teoretikai ar jų įgyvendintojai?

 2. anonimas parašė:

  „Biblija sako, kad mes visi sutverti pagal Dievo paveikslą (ne gyvūno paveikslą), ir kad visos tautos yra vieno kraujo”

  Biblija dar daug kitų dalykų sako:
  Ez 23

  46 Taip kalbėjo Viešpats DIEVAS: „Sušauk prieš jas bendriją, padaryk jas klaiko ir niokojimo reginiu. Temuša jas bendrija akmenimis, tekapoja savo kalavijais. Teišžudo jų sūnus ir dukteris, tesudegina jų namus.

  šaltinis: http://www.biblija.lt/index.aspx?cmp=reading&doc=BiblijaRKK1998_Ez_23,46

 3. Vytas parašė:

  Kaip gerai, kai žmonės išsirankioja atskirus dalykus tam, kad savo blevyzgas pateisintų. Dar reikia neužmiršti paminėti, kad reiktų stabdyti mokslinę veiklą, nes atominiai ginklai taip buvo sukurti; internetas su savo neišsemiamais pornografijos klodais yra blogis ir pan. Platesnis ir bent šiek tiek racionalumo ir logikos turintis mąstymas nieo gero neduoda. Biblijoj yra visos gyvenimo tiesos. Ir kodėl žmonės vis vargsta mąstydami, kodėl klysta iš kelio?

 4. Kestas parašė:

  Klysta iš kelio, nes žmonės yra sugadinti nuodėmės, ir tai paveikė ne tik moralę, bet ir protą.
  anonimui, pažiūrėk atidžiai į kontekstą, kodėl reikėjo tai sunaikinti?

 5. Tadas parašė:

  Kaip tik Stalinas mokėsi seminarijoje ir buvo pašalintas iš jos už komunistinę propogandą. Kitas, dar baisesnis diktatorius Polpotas buvo Budistu vienuolis. Gal papraščiausiai kokį išsimokslinimą daugiausiai buvo galima gauti per religiją, bet tai vis tiek per didelis sutapimas, kad du iš žiauriausių diktatorių taip glaudžiai buvo surišti su religija.

 6. Vladas parašė:

  Darvinizmas yra biologijos mokslas,išreiškiantis gyvosios gamtos evoliuciją, paremtas faktais. Jis yra žinojimas, o ne tikėjimas, nors, tiesa, kiek vienapusiškas, nes akcentuoja KINTAMUMĄ. Todėl jį reikia jungti su santykiniu gyvūnijos PASTOVUMU, kurį išreiškia Mendelio genetika. Tokia sintetinė biologija, kaip mokslinė tiesa – tai ne komunizmas, ne fašizmas, iš vis ne politika. Ir, žinoma, ne religija, kuriai mokslas niekada nepatiko. Bet mokslo dėsnius gali savaip panaudoti bet kokie ideologiniai iškrypėliai, kuriems rūpi ne tiesa, o „ego” būtis.

 7. Semas parašė:

  Jau norėjau rašyti komentarą apie tai,ką manau,bet pamačiau,kad to visai nereikia-visišką tiesą parašė Vladas (2010-12-06 18:36).Aš su juo visiškai sutinku.Jeigu nerandat jo komentaro,galiu jį pacituot: „Darvinizmas yra biologijos mokslas,išreiškiantis gyvosios gamtos evoliuciją, paremtas faktais. Jis yra žinojimas, o ne tikėjimas, nors, tiesa, kiek vienapusiškas, nes akcentuoja KINTAMUMĄ. Todėl jį reikia jungti su santykiniu gyvūnijos PASTOVUMU, kurį išreiškia Mendelio genetika. Tokia sintetinė biologija, kaip mokslinė tiesa – tai ne komunizmas, ne fašizmas, iš vis ne politika. Ir, žinoma, ne religija, kuriai mokslas niekada nepatiko. Bet mokslo dėsnius gali savaip panaudoti bet kokie ideologiniai iškrypėliai, kuriems rūpi ne tiesa, o “ego” būtis.”

 8. Gintas parašė:

  Tik jau ne bažnyčiai aiškinti, su biblija rankose, kas teisnga, kas ne, iš kur viskas atsirado ir t.t. Tai pasakos vaikams prieš miegą.

 9. Artūras parašė:

  Aš tikiu, kad tiesos negalima kraipyti, ar išdarinėti iš jos gimnastikos…

  Šimtai mokslininkų pasisako už sukūrimą… http://www.answersingenesis.org/home/area/bios/

  Dokumentiniai filmai apie sukūrimą (Rusų kalb.) http://praktiskai.blogspot.com/p/evoliucija-ar-sukurimas.html

  Falsifikatai, aferos atėizmo vardan… Gyvenkime kaip norime, „Dievo nėra”
  http://www.spauda.lt/science/piltdown.htm

  Ištrauka iš knygos: „Nėra givybės be sukūrimo”
  http://www.lksb.lt/straipsniai/straipsnis-579.htm

  Mikro, macro skirtumai:
  http://www.zebra.lt/lt/video/mikroevoliucija-2.html ru.

 10. Artūras parašė:

  Mokslininkai ištyrė, kad evoliucijos teorija klaidinga…

  http://video.google.com/videoplay?docid=-5585125669588896670#

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *