Telegonija arba pirmo vyro reikšmė

Siūlome paskaityti:

Komentarų: 6

 1. Nuomone parašė:

  Parodykit man nors vieną „nepilnavertį” vaiką ir pasakykit jo motinai, kad jos vaikas yra nepilnavertis.
  Parodykit bent 5 prostitutes kurios dėl savo darbo tapo invalidėmis… Parodykit man nors vieną „švarų” žmogų.
  „Genetinę taršą naikina ir tikra atgaila bei nuoširdus ketinimas dorai gyventi santuokoje. Pasiruošimas santuokai ir gerai atliktos vestuvių apeigos turi valomąją galią.” – kaip TAI susiję?
  Toks jausmas, kad straipsnį rašė moterŲ paliktas, katalikybe sergantis vyriškis vaizduojantis save tokį dorą, tobulą ir netgi skaistų… Idomu per kiek moterų jam reikėjo perbėgti, kad sugalvotų rašyti tokius straipsnius. TAIP, faktai, kuriuos jis pateikė, yra teisingi ir šimtą kartu girdėti ankščiau… bet tai KAIP jis tuos faktus interpretuoja ir stumdo, kad galėtų argumentuoti savo asmeninę nuomonę ir pateikti ją kaip pasaulio išmintį…. tai yra tiesiog apgailėtina.
  TAIP, ką jis nori tuom pasakyti yra GRAŽU ir siektina… bet nematau prasmės smerkti tų kurie daro klaidas savo gyvenime. Po tokių straipsnių norisi rašytojui atkišti prieš nosį bibliją ir tegu giliau paskaito „[„Kas iš jūsų be nuodėmės, tegu pirmas sviedžia akmenį.“]”
  Neneigiu nė vieno paminėto fakto. Bet niekada netikėsiu, kad „abortinė” moteris negalės užauginti „pilnaverčio” žmogaus. KAS IŠ VISO YRA TAS PILNAVERTIS ŽMOGUS???”

 2. z parašė:

  Aibė yra švarių. Tiesa, jų itin mažėja. Abortinė moteris galėjo likti sveika ir užauginti sveikesnius vaikus. Ir tai nėra moters kaltė. Tiesiog primesta ideologija, informacijos neturėjimas ir apverstos vertybės mus padarė absoliučiais VERGAIS. Pasakykit, kodėl moteris atėmusi potencialą atėjusiai sielai, atėmusi „pamatus” – augantį fizinį kūną, turėtų nenukentėti ir bent jau negražinti savo gyvybės energijos jai?

  Pažiūrėkit: „Siela gyvenimo ir mirties rate”.
  Bei „Vyro kodas. Kitoks pastojimas”. Daug atsakymu rasite.

 3. Darvinas parašė:

  Kaip buvo paneigta Darvino teorija?

 4. Dalija Satkevičienė parašė:

  Aš tikiu, kad papročiai atėję iš senovės yra negičijami, jie turi gilią prasmę.Reikia būti labai jautriems irsąmoningiems žmonėms, kad visą šitą suprastume.

 5. Lapute parašė:

  Sutinku pilnai! Beje kazkur skaičius buvau jog po kiekvieno lytinio akto moters organizme lieka sperma tiksliau jos likučiai-DNR ir 7metus buna organizme, taigi jeigu turejau tik 1 vyrą savo gyvenime ir dabar su juo išsiskyrusi ir sutikau antrąjį su kuriuo planuoju turėt vaiku, tai reiktu laukti bent 7m kad mano organizmas apsivalytu nuo pirmoj

 6. Leodangas parašė:

  Sutinku pilnai su išdėstytomis mintimis ir linkiu autoriui mokslinės sėkmės tolimesniuose darbuose. Nėra abejones, kad prostitutės ir alkoholikės tikrai nepagimdo sveikus vaikučius. Pilna gimusių su negalia ir nepilnaverčių. Kuo galima tai paaiškinti, žinoma Telegonijos efektu ir daugiau nieko. Tai mokslo teorija, o išvados pagrįstos tyrimais ir bandymais.
  Tegul būna tai rimtas perspėjimas kitiems kurie nesilaiko skaistybės, moralės ir papročių. Teisingi žodžiai „Iš praeities tavo sūnus te stiprybės semia …” Pagarbiai….

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *