Gilios mintys

Siūlome paskaityti:

Komentarų: 11

 1. dude parašė:

  super

 2. viktorija parašė:

  1.Išeik i lauka ir apsidairyk! Pajusk gamtos grožį, vėjo kutenimą. Padėkok gyvenimui už viską ką atradai ir ko dar ieškai. Atsiprašyk draugo kuriam galbūt užgavai širdį. Atleisk priešui, juk tai visai nesunku, pasakyk kad myli brangiam žmogui juk tai be galo nuostabu džiaukis gyvenimu! Juk šiandien Kalėdos-taikos ir meilės diena

 3. viktorija 12m parašė:

  2.Paklausk žvaigždžių Kalėdų vakarą kur slepiasi gyvenimas? Jos tau atsakys kad gyvenimas esi tu pats ir jei tu jo nemoki atrasti reiškia tu jo nevertas.bet nenusivilk juk kalėdos stebuklų metas. Ir pasistengus iš širdies tikrai surasi jį. Įdomu iš kur žinau ką žvaigždės atsakys? Aš ten buvau ir klausiau jų to paties kur slepiasi tas beribis gyvenimas. Man atsakė ta pati ką ir tau ir aš jį atradau savyje.

 4. viktorija 12m parašė:

  Užsimerk. Judėk su ritmu. Įsijausk i muziką. Pajusk jo smagumą. Šok .atsipalaiduok. būk laisva. Pajutai? Visa tai yra triukšmas tylos būsenoje.

 5. viktorija 12m parašė:

  Liūdesys-tai viskas ką kaupi savo širdyje ir niekam nesakai. pabandyk tai atskleisti ir tikrai savo širdyje pajusi palengvėjimą. lyg pūkas tavo liūdesys pranyks. Ieškok pagalbos. Išsiliek .surask patarimą ir viskas tams žingsniu į priekį,.

 6. Justina parašė:

  Tenai toli,saulės šviesoje,mano didieji troškimai. Gal jų ir nepasieksiu,bet galiu į juos pakelti akis ir išvysti jų grožį,tikėti jais ir stengtis eiti ten,kur jie veda. Louisa May Alcott

 7. Greta parašė:

  Gražu 😉

 8. jpg69 parašė:

  Nėra to blogo,kas negalėtu dar labiau pablogėt,,,

 9. ggggggg parašė:

  Trys metrai virš dangaus

 10. Aš. parašė:

  Nors imk ir bėk nuo jos kiek kojos neša,
  Nors imk ir rėk ant jos kiek gerklė ištraukia,
  Nors imk ir spausk ją iš visų jėgų,
  Tik nepamiršk kiek verkė dėl tavęs naktų. Ą.M.

 11. patrimpas parašė:

  Tiesa, kaip ir Mirtis. Jos paprasčiausiai YRA ir joms nereikalingi įrodymai. (Arvydas Žilys – ekonomistas, inžinierius, fotomenininkas)

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *