Vyrų mintys apie moteris

Siūlome paskaityti:

Komentarų: 9

 1. sara parašė:

  Galbūt moteris ir nėra tobula, tačiau ji tikrai yra ypatinga. Tik ji viena gali suteikti gyvybę, ji turi be galo daug švelnumo, ji rūpestinga, gal kartais apsimeta ji kvaila ar silpna, tačiau tada ji žavinga, ji graži, nėra pasaulyje konors uz ja gražesnio.
  Sutinku, ji plepi ir nutildyti ją sunku, bet juk tai gerai, vadinasi vyrui šalia jos niekada nebus liūdna, argi ne taip?

 2. Aurimas parašė:

  Geros ir teisingos mintys 😉 Aurimai jiega!

 3. Diamond parašė:

  Daug įdomių minčių:-) Kai kurios itin taiklios:-)

 4. moneeq parašė:

  Taip, mintys išties įdomios, o kaikurios net labaij protingos ir teisingos. Tačiau, mano nuomone, kai kurie šių minčių autoriai pernelyg moterį nuvertina, sumenkina jos vaidmenį,šaipydamiesi iš jų silpnybių ir pateikdami ydingus visuomenėje nusistovėjusius stereotipus. Tuo tarpu gudri arba tolerantiška moteris niekada nekalbės apie vyrų nuolopius ir jų silpnąsias vietas, kartais vien iš pagarbos kitai lyčiai.
  Paradoksalu, bet vyrai, lyginantys moteris su patiekalais ir materialiais daiktais, neretai rašo apie moters prigimtą taurumą, meilę ir ištikimybę.Gi ir patys prisipažįsta, kad nors moteris kartais būna tikra dilema, tačiau be moters gyventi negali…

 5. Tomas parašė:

  „Moteris – tarsi šešėlis. Kai vejiesi ją – ji bėga, o kai bėgi nuo jos – ji seka paskui.” pati teisingiausia mintis. Labai gaila, kad ji teisinga.

 6. Loreta parašė:

  Sieksiu, kad mano vardą paminėtų jūsų puslapiuose tikras vyras :))

 7. Martė parašė:

  „Turbūt kiekviena moteris širdy yra katė. Turbūt kiekviena moteris mylėdama nori erzinti tą, kurį myli.” – M.Walteri. Stebiuosi, šio suomių rašytojo pastabumu, nes dažnas vyras nesupranta, kodėl jo moteris mėgsta iš jo pasišaipyti ar pan.

 8. Mantas parašė:

  Bendra vyrų ir moterų klaida: netekę originalo ieškom kopijos.

 9. kunigas parašė:

  Mantai, pritariu tau…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *