10 gyvenimo taisyklių, kurias gali pritaikyti kiekvienas
- Niekada nepamirškite humoro jausmo. Bendraukite su draugais, turinčiais humoro jausmą. Prisiminkite humoro jausmą lankydami ką nors ligoninėje, per laidotuves, taip pat darbe, grįžę namo, keldamiesi ryte ar ruošdamiesi miegoti.
- Jei dėl ko nors verta lieti ašaras, tikriausiai verta iš to ir pasijuokti. Puoselėkite tokį požiūrį, kuris leistų matyti plačiau; tai padės suprasti: nors dabar ir liūdna, kada nors tai gali išsivystyti į ką nors nuostabaus.
- Kitiems žmonėms nerūpi, kaip jūs apsirengę.
- Nepasiduokite bailumui. Ypač, jei esate moteris. Gal mergaitėms verkšlenti ir tinka, bet suaugus toks elgesys nepriimtinas nepaisant to, kokios lyties esate. Jei jums neramu, baugu ar jaučiatės beviltiški, reikia keisti ne elgesį, o gyvenimą.
- Nemeluokite. „Išdurkite“ velnią ir sakykite tiesą.
- Tai galioja viskam, išskyrus viena: niekada neprasitarkite, kad kūdikis primena aprengtą dešrelę. Tėvai jums neatleis. Tokioje situacijoje nebūtina būti visiškai sąžiningais. Jei manote, kad atvirumas gali įskaudinti, tiesiog pasakykite, kad kūdikis atrodo „laimingas“.
- Meilė laikui bėgant keičiasi. Kol esate jauni, žavitės nepasiekiamais idealais. Subrendę pamilstate žmogų: „Žinoma, galbūt jis ir nėra gražuolis, bet niekada nepamiršta mano gimtadienio“.
- Galia yra gebėjimas įtikinti kvailus žmones pasielgti protingai, o protingus žmones – pasielgti kvailai. Dėl šios priežasties galia yra pavojinga.
- Šerlokas Holmsas yra sakęs: „Darbas – geriausias vaistas nuo liūdesio, mano brangusis Vatsonai.“ Klausykite pono Holmso.
- Visi nori greičiau surasti meilę, susikurti gausą, numesti svorio, nors nebūtinai tokia pačia seka. Deja, greitesni keliai neegzistuoja, išskyrus galimybę gimti mylinčioje šeimoje, gerus genus ir didžiulį palikimą. Likusieji turės gerokai pasistengti.
Parengta pagal dr. Gina Barreca straipsnį.
Naujausi komentarai: